Szkoła Języków Obcych PAM Agency
tel.: 691-984-190 691-984-180
Angielski Radzymin, ul. Szkolna 8A
Angielski Marki, ul. 11 listopada 38A

Wróć do listy

Angielski Radzymin Pam Agency

 

Ad fontes - do źródeł

Szkoła angielskiego Pam Agency wypłynęła na fali młodości i entuzjazmu. Angielski Radzymin stał się dla nas priorytetem w czasach gdy główne ulice naszego miasta nosiły imiona Lenina, Waryńskiego, od ul. Wyszkowskiej odchodziła ul. Dzierżyńskiego, a do Ciemnego jechało się ul. Świerczewskiego. W 1991 roku rodziła się dopiero nowa rzeczywistość, a nasza szkoła językowa w Radzyminie była tą, w której mówiono innym językiem: językiem angielskim. To właśnie on umożliwiał wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań, zmieniających także krajobraz edukacyjny miasta.


Zaczynaliśmy od nowatorskich metod nauczania: instalacji sprzętu audiowizualnego, komputerów, gier edukacyjnych, w klasach pojawiały się książki wydawnictw Oxford, Cambridge. Dzięki temu na zajęciach w Radzyminie mogliśmy uczyć angielskiego w przyjemny i łatwo przyswajalny sposób, dzięki podręcznikom takim jak Meridian, Headway czy Project. Nasi lektorzy angielskiego wyjeżdżali do ośrodków kształcenia angielskiego w Hastings, Hereford, Cambridge i wracali wzbogaceni o idee, które natychmiast znajdowały zastosowanie w szkole języka angielskiego Pam Agency. W roku 2000 nasza praca dla mieszkańców Radzymina została dostrzeżona i nagrodzona przez Burmistrza Miasta Radzymina Jana Wnuka medalem z okazji 525 rocznicy nadania Radzyminowi praw miejskich. Patrzyliśmy w przyszłość zmieniając teraźniejszość.

Szkoła językowa dziś

Jak wygląda nasza szkoła językowa dzisiaj? Po ponad 30 latach działania nasz ośrodek nauki języka angielskiego ma swoją siedzibę przy ul. Szkolnej 8a w Radzyminie, w sąsiedztwie ulic Kochanowskiego, Orzeszkowej, Konopnickiej, Szymborskiej, Broniewskiego, św. Augustyna. Te nazwiska zobowiązują, więc ucząc języka angielskiego wymagamy od siebie. Nasi stali nauczyciele są absolwentami Uniwersytetu Warszawskiego i prawdziwymi pasjonatami nauczania. Od czasu ukończenia tej uczelni stale podnoszą swoje kompetencje językowe na kursach języka angielskiego w Anglii i zdobywają doświadczenie w pracy, służąc nimi studiującym w Pam Agency w Radzyminie język angielski.


Nasi lektorzy języka angielskiego na co dzień uczą gramatyki, słownictwa i pomagają każdemu uczniowi prezentować je w formach pisemnych i wypowiedziach ustnych. Angielski dla dzieci i młodzieży przez zabawę jest ciekawszy dzięki zastosowaniu gier, projektów, prezentacji multimedialnych, wszystkiego co przez lata stało się oswojonym medium. Dojrzalsi uczniowie nierzadko poznają literaturę anglojęzyczną. Przepiękne wiersze Williama Wordswortha, Williama Shakespeara, wybrane fragmenty utworów J. K. Rowling i innych angielskich twórców.

Jak uczymy

Angielski dla dzieci

Każdy uczeń jest wyjątkowy. Z tego powodu badamy potrzeby i możliwości każdego z nich. Przeprowadzamy testy, rozmawiamy i znajdujemy najlepsze rozwiązania dla rozwoju kompetencji językowych. Nie narzucamy metod. Raczej dostosowujemy je do potrzeb każdego ucznia. Może więc zdarzyć się, że uczący się rówieśnicy mają różne podręczniki. Dbamy jednak o to, żeby wszystkie kursy angielskiego dzieci były oparte na podstawach i wytycznych programowych podanych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Gwarantuje to uczestnikowi podejmującemu nasze zajęcia w Radzyminie znajomość języka angielskiego pozwalającą na celujące zdanie egzaminu 8 klasisty, którego wynik liczy się w rekrutacji do szkół średnich. Warto wspomnieć przy tym, że wyniki Egzaminu 8 klasisty z angielskiego w 2023 naszych uczniów były powyżej średniej krajowej oraz daleko przewyższały średnią ocen zdobytych w szkołach w Radzyminie.

Angielski dla młodzieży

Zasadniczo te same zasady, co w przypadku grup młodszych dotyczą naszych zajęć angielskiego dla młodzieży szkół średnich. Tu naszym wspólnym celem jest matura podstawowa z angielskiego i matura rozszerzona z języka angielskiego. I w tym przypadku warto sięgnąć do naszych statystyk. W zakładce wyniki matura angielski 2023 w szkole Pam Agency można znaleźć informację potwierdzającą jak dobrze poradziła sobie nasza szkoła angielskiego w ubiegłym roku szkolnym. I tu wyniki naszych uczniów znacznie przewyższyły średnią krajową i średnią ocen uzyskiwanych w poszczególnych rejonach.

Angielski dla dorosłych - angielski w pracy

W Pam Agency nie tylko uczymy angielskiego dzieci i młodzieży. Nasi nauczyciele to również lektorzy angielskiego dla dorosłych - kursów językowych odpowiadających na żywotne interesy osób pracujących. Pam Agency Angielski Radzymin oferuje zarówno angielski dla początkujących, kursy konwersacji angielskiego uczące płynnie mówić po angielsku, czy angielski dla firm uczący języka angielskiego używanego w środowiskach zawodowych. To wszystko pod czujnym okiem naszych nauczycieli, którzy mieli okazję doskonalić swoją znajomość języka angielskiego biznesowego w trakcie nauczania w firmach takich jak Coca-Cola, PKO S.A, Soraya, Axel Springer, Lindner Polska i innych.

Język angielski dla dzieci: dla rodzica

Pam Agency to więcej niż szkoła językowa. Nasze kursy angielskiego włączają rodzice w proces nauki angielskiego swoich dzieci. Ponieważ Egzamin 8 klasisty jest informacją przekazywaną rodzicowi dopiero po ośmiu latach nauki, rekomendujemy przeprowadzenie egzaminu typu Cambridge dla dzieci. W szkole podstawowej dzieci mogą zdać aż pięć takich egzaminów. Rodzic ma więc szansę monitorować postępy w nauce angielskiego niemal co roku! Jest to też świetne narzędzie służące do podejmowania decyzji w wyborze szkoły średniej lub uczelni wyższej. Sukcesy naszych uczniów w 2023 świadczą o powodzeniu tej ścieżki edukacyjnej, to jest włączeniu rodzica w cały proces nauki języka angielskiego.


Zapraszamy wszystkich chętnych: podejmij wyzwanie i zapisz się na kurs angielskiego w naszej szkole językowej w nowym roku szkolnym. Nauka tutaj to przyjemność, komfort, bezpieczeństwo i wysoki poziom. Zapisz się na kurs już dziś - wystarczy skontaktować się z nami. Dostaniesz zaproszenie na spotkanie poziomujące, które pozwoli Ci wybrać, którą ścieżkę nauki angielskiego podejmiesz.