Szkoła Języków Obcych PAM Agency
tel.: 691-984-190 691-984-180
Angielski Radzymin, ul. Szkolna 8A
Angielski Marki, ul. 11 listopada 38A

Stali Nauczyciele


Agnieszka Zdanowska-Kopka - magister filologii angielskiej, magister ekonomii, nauczyciel języka angielskiego

Agnieszka Zdanowska-Kopka jest doświadczonym nauczycielem języka angielskiego. Jej wszechstronne przygotowanie naukowe zapewnia uczniom pomoc w rozwijaniu ich zdolności językowych i osiąganiu przez nich celów edukacyjnych, takich jak zdawanie egzaminu 8-klasisty, matury podstawowej, rozszerzonej, przygotowaniu do egzaminów Cambridge oraz wspomaganie przygotowania się przez uczniów do egzaminów uniwersyteckich. Agnieszka jest absolwentką wydziału anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim, który ukończyła z Dyplomem Honorificum. Posiada też magisterium z dziedziny ekonomii uzyskane na warszawskim SGH. Będąc zatrudnoną w Szkole Języków Obcych PAM Agency, od 1991 r. Agnieszka systematycznie poszerza swoje kwalifikacje nauczycielskie, uczestnicząc w licznych szkoleniach metodycznych w ośrodkach szkoleniowych w Wielkiej Brytanii, między innymi w Cambridge, Hastings, Hereford. W czasie wolnym Agnieszka rozszerza swoją bibliotekę, spędza też chwile na wycieczkach pieszych ze swoją ulubioną sunią.


 

Piotr Kopka - magister nauk humanistycznych, nauczyciel języka angielskiego

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, który ukończył z dwoma Diplomas Honorificum. Podczas studiów prowadził badania naukowe w Cambridge University, a w trakcie swojej pracy uzupełniał kwalifikacje w ośrodkach kształcenia nauczycieli w Hastings, Hereford, Worthing oraz Cambridge. Jako magister nauk humanistycznych, posiadając certyfikowaną wiedzę z języka angielskiego, Piotr łączy te teoretyczne kwalifikacje z latami doświadczenia zawodowego, służąc swoim uczniom w doskonaleniu ich zdolności języka angielskiego. W wolnej chwili Piotr interesuje się muzyką oraz historią edukacji. 
Uczestnik International Conference The Parisian School of Saint-Victor in the Middle Ages: A Eropean Thought, KUL, Lublin 2022.