Szkoła Języków Obcych PAM Agency
tel.: 691-984-190 691-984-180
Angielski Radzymin, ul. Szkolna 8A
Angielski Marki, ul. 11 listopada 38A

Wróć do listy

Uczniowie Szkoły Języków Pam Agency


Osiągnięcia naukowe uczniów w 2022-23 roku,

Cześć, jesteśmy Alicja i Iza. W tym roku egzamin 8-klasisty z języka angielskiego był wyzwaniem. Kurs języka z nauczycielem Piotrem był bardzo ciekawy, przez co byłyśmy zmotywowane i nauka angielskiego była przyjemnością. Egzamin 8-klasisty? Poszedł jak kolejne ćwiczenia, bez trudu. Przygotowałyśmy się też do egzaminu wstępnego, do klasy językowej w liceum. Jeśli myślicie o angielskim, to jest najlepsze miejsce i nauczyciel.
Witam, nazywam się Artur Kellermann. Matura angielski, poziom podstawowy i rozszerzenie już za mną. Zdałem te egzaminy w tym roku. Przygotowałem się na kursie języka angielskiego z nauczycielem Piotrem. Były to ciekawe, efektywne zajęcia. Dzięki nim egzamin pisemny i ustny z angielskiego wypadł celująco. Jeśli zastanawiacie się nad nauką angielskiego, szukacie nauczyciela, wybierzcie to co ja. Szkoła języków pam agency  w Markach nie zawiedzie.


Cześć, nazywam się Michał, uczyłem się w Pam Agency i przygotowywałem się do CAE z pomocą Pani Agnieszki. W kwietniu 2023 roku zdałem ten egzaminna poziomie C 1, a same zajęcia dały mi bardzo wiele. Mogę polecić tę szkołę języków uczniom na każdym poziomie, od początkujących do zaawansowanych, przygotowujących sie do matur, bądź międzynarodowych certyfikatów typu Cambridge.


Artur Szabelski: "Witam, uczę się w tej szkole od 2012 r. W 2022 roku zdecydowałem się sprawdzić swoje zdolności języka angielskiego egzaminem FCE. Zdałem go uzyskując poziom A (C 1), co było jednym z moich marzeń."Mikołaj Staszewski, uczeń naszej szkoły języków w Radzyminie zdał FCE - marzec 2022

"Cześć, nazywam się Mikołaj i mam 19 lat. Pierwszy raz do szkoły Pam Agency poszedłem w 1 klasie szkoły podstawowej i uczęszczałem tam aż do matury, osiągając z niej wynik 100%. Pan Piotr pomógł mi również w egzaminie FCE, który zaliczyłem osiągając poziom B2. Mogę z czystym sumieniem polecić tę szkołę :)"
 

 


Antek Paczuski, uczeń naszej szkoły angielskiego w Radzyminie zdał celująco Cambridge Young Learner's Test-Movers. To już drugi egzamin tego typu, do którego Antek przygotował sie z nauczycielsem Piotrem. Po Cambridge Young Learner's Starters, ktróry otrzymał w ubiegłym roku, to kolejny certyfikat z Cambridge University, który potwierdza znajomość języka angielskiego. Test, przypominamy został przeprowadzony w Warszawskim British Council przez angielskich egzaminatorów. Gratulujemy Antku.
Julian S., uczeń naszej szkoły języków w Markach - oczekiwanie na wyniki FCE

Klara J., uczennica naszej szkoły języków w Radzyminie zdała Cambridge MOVERS - czerwiec 2022

Wojciech Ż., uczeń naszej szkoły jezyków w Kobyłce zdał CAE - czerwiec 2021

Jakub Starzyński, uczeń naszej szkoły języków w Markach zdał CAE - kwiecień 2021Mateusz Bodecki, uczeń naszej szkoły języków w Markach zdał CAE - kwiecień 2021

Blanka Ś., uczennica naszej szkoły języków w Radzyminie zdała FLYERS - kwiecień 2021

Anna S., uczennica naszej szkoły w Radzyminie zdała FLYERS - kwiecień 2021

Jan S., uczeń naszej szkoły języków w Radzyminie zdał PET - kwiecień 2021

Martyna A., uczennica naszej szkoły języków w Radzyminie zdała PET - kwiecień 2021

Weronika J., uczennica naszej szkoły języków w Radzyminie zadała PET - maj 2021

Oliwia S., uczennica naszej szkoły języków w Radzyminie zdała PET - maj 2021

Lena Ś., uczennica naszej szkoły języków w Radzyminie zadała PET - maj 2021

 

Hania Wojda, uczennica naszej szkoły językowej w Radzyminie zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego OLIMPUS. Osiągnięcie to jest tym bardziej cenne, że uzyskane w trudnych czasach działania szkół oraz centrów organizujących konkursy. Przygotowanie się do konkursu wymagało więc wiele pracy indywidualnej i samodyscypliny. Dzięki efektywnej współpracy z nauczycielem Agnieszką Zdanowską-Kopka cel został osiągnięty. Nadmieńmy, że oprócz wyróżnienia i nagrody, tytuł laureata to dodatkowe punkty dodawane uczniowi przy rekrutacji do szkół średniech. Gratulujemy i pozdrawiamy Hanię i rodziców.

 


Osiągnięcia naukowe uczniów w 2019 roku

Kacper Buczyński został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego OLIMPUS. Ten sprawdzian wiedzy stawiał przed uczniem szczególne wymagania, ponieważ organizatorzy przygotowali dla uczetników test wielokrotnego wyboru. 

Gratulujemy Kacprowi, rodzicom i nauczycielowi tego wyniku.

Piotr Michał Kopka przeszedł do Okręgowego Etapu Olimpiady Języka Angielskiego organizowanego dla szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs ten wymaga od ucznia umiejętności posługiwania się językiem angielskim na poziomie C2, posiadania wiedzy o kulturze Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. O skali trudności tego konkursu świadczy sama lista lektur, które są wymagane przez organizatorów tej prestiżowej imprezy: "Roots" Alexandra Haleya, "Martin Eden" Jacka Londona, "The Remains of the Day" Kazuo Ishiguro, "The Castle of Otranto" Horacego Walpole'a, "The Catcher in the Rye" J.D. Salingera. Tym bardziej gratulujemy sukcesu uczniowi oraz dziękujemy jego nauczycielce Agnieszce Zdanowskiej-Kopce

Gabriela Staszewska zadała First Cambridge egzamination z języka angielskiego. Gratulujemy sukcesu, tym bardziej, że uczennica zdała egzamin na poziomie C1. 

Gratulacje dla rodziców i nauczyciela

 


OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE W 2018 ROKU:

MAZOWIECKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO 
 

Uczeń naszej szkoły Piotr Michał Kopka w roku szkolnym 2018 po raz drugi został laureatem Konursu Jezyka Angielskiego Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
Oprócz potwierdzenia znajomości wiadomości języka angielskiego ten sukces zapewnił Piotrowi możliwość wyboru dowolnego liceum poza systemem rekrutacji. Gratulujemy. 


EGZAMINY CAMBRIDGE 2018


W roku szkolnym 2018 uczniowie naszej Szkoły Języków:

Jakub Starzyński,
Mateusz Bodecki,
Piotr Szabelski,
Mikołaj Staszewski

 pomyśnie zdali Cambridge Preliminary English Test PET. Gratulujemy uczniom i rodzicom.  

 


LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU OLIMPUS
 

Bartek Kocyk, uczeń klasy 5 został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Olimpus 2018

Kacper Buczyński, uczeń klasy VII został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Olimpus 2018

Weronika Biarda, uczennica klasy 5 została lauteatką Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Olimpus 2018

Julia Grzegorek, uczennica klasy 2 gimnazjum została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Języka AngielskiegoOlimpus 2018

Katarzyna Kopka, uczennica 3 klasy gimnazjum została laureatką  Ogólnopolskiego Konkursu Jezyka Angielskiego Olimpus 2018Informacje o osiągnięciach uczniów Szkoły Języków pam agency w 2016 i 2017 roku
 
OLIMPIJCZYCY 2016 roku


Hanna Wojda, Kalina Cetnar, Kacper Buczyński zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego OLIMPUS w kategorii
szkół podstawowych.

Gabriela Staszewska, Katarzyna Kopka, Jakub Owczarski, Piotr Kopka zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego w kategorii szkół gimnazjalnych.
 


Egzaminy w British Council 2014

Uczniowie naszej szkoły językowej pomyślnie zdali egzaminy Cambridge. Testy z języka angielskiego były przeprowadzone przez warszawski British Council w czerwcu, oceniane przez angielskich egzaminatorów w Wielkiej Brytanii i ostatecznie uczniowie, rodzice mogą zapoznać się z wynikami całorocznej pracy nad podniesieniem umiejętności językowych.

Uczniowie klasy 5 szkoły podstawowej zdawali egzamin Key English Test i zaliczyli go na poziomie B1. "To jednoznaczny sygnał dla uczniów i rodziców uczęszczjących do naszej szkoły języków," mówi Agnieszka Zdanowska - Kopka, dyrektor programowy w szkole. "Mamy nadzieję, że w nadchodzącym roku szkolnym 2014 - 2015 uczniowie powtórzą sukcesy i ostatecznie będą mogli bez problemu dostać się do najlepszych gimnazjów."

Egzaminy gimnazjalne z języka angielskiego 2014
 
 • język angielski
   
 • egzamin gimnazjalny, język angielski na pozionie podstawowym - 99%
   
 • egzamin gimnazjalny, język angielski na poziomie rozszerzonym -  99%

Nasza szkoła języków przygotowuje uczniów w wieku gimnazjalnym do egzaminów z języka angielskiego. Tegoroczne rezultaty mówią same za siebie.
Liczba 99% to średnia wyników wszystkich uczniów zdających tegoroczny egzamin gimnazjalny z języka angielskiego, a więc w Radzyminie, Markach i Kobyłce. 

 

                            
Egzaminy Cambridge 2013

18 maja 2013 roku w Szkole Pam Agency odbyła się sesja egzaminacyjna. Uczniowie naszej szkoły zdawali specjalnie przygotowane przez Uniwersytet Cambridge egzaminy CYLET, MOVERS. Miały one na celu wolną od opnii ocenę postępów w nauce dzieci uczęszczających na kursy w naszej szkole w Markach, Radzyminie i Kobyłce oraz pokazują jak dobrze radzą sobie nasi uczniowie po zakończeniu kursów.

Sprawdzian obejmował  wszystkie umiejętności języka angielskiego: słuchanie, czytanie, pisanie, mówienie, znajomość zasad gramatyki języka angielskiego. Egzaminy przeprowadzili egzaminatorzy z British Council na zlecenie Cambridge University.

Chcielibyśmy pogratulować uczniom, ich rodzicom i nauczycielom tak wspaniałych rezultatów.


 


Inne ogólnopolskie konkursy językowe:

 • 1 miejsce w Polsce dla naszego ucznia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Olimpus 2014
   
 • 1 miejsce w Polsce dla maszego ucznia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ALBUS zdobytyn w 2013 roku
   
 • 3 miejsce naszego ucznia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego MULTITEST w 2013 roku
   
 • 3 miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego OLIMPUS w 2013 roku
   
 • 7 miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego OLIMPUS
   
 • 9 miejsce w Polsce naszego ucznia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Olimpus 2013 roku
   
 • 9 miejsce w Polsce naszej uczennicy w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Multitest w 2013 roku
   


Zimowa Olimpiada Językowa OLIMPUS

Wyniki konkursu z 25 lutego 2013 nie pozostawiają wątpliwości co do poziomu nauczania w pam agency. 3 miejsce w Polsce zajął Piotr Michał Kopka zdobywając 58 z 60 możliwych punktów w konkursie. 7 miejsce zajęła Katarzyna Kopka (54/60 punktów). Tych dwoje uczniów zostało tym samym laureatami konkursu. W kategorii klas IV wysokie miejsca (pierwsza 20) zdobyli także: Marcin Popławski, Klaudia Popiołek, Maciej Berta, Mikołaj Staszewski. (W kategorii klas IV startowało 2535 osób).

Mamy też laureata wśród uczniów klas V. Wysokie 9 miejsce (na 2685 osób startujących (piątoklasistów) zajął Kuba Owczarski ze Szkoły Języków Obcych Pam Agency w Kobyłce. Kuba zdobył 52/60 możliwych punktów.

Ilość zdobytych punktów świadczy o wysokim poziomie uczestników tego ogólnopolskiego konkursu. Tym bardziej cieszą nas tak dobre wyniki.

Gratulujemy naszym uczniom i ich rodzicom.

 Mega wyniki w Multiteście


Piotr Michał Kopka i Katarzyna Kopka zostali laureatami, a Piotr Szabelski otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Multitest.
Te znakomite noty osiągnięte  w Multitesteście potwierdzają wysoki poziom kształcenia w Szkole Języków Obcych Pam Agency.


20 pażdziernika 2012 uczniowie naszej szkoły języków wzięli udział w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego Multitest, organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej.   Wśród 4191 uczniów ze szkół podstawowych znależli się nasi uczniowie z Kobyłki, Marek i Radzymina. "Wyniki są dla nas bardzo optymistyczne"', mówi Agnieszka Zdanowska Kopka. "Uczniowie naszej szkoły należą do czołówki naukowej Polski. Piotr Michał Kopka zajął 3 miejsce, Katarzyna Kopka 9 miejsce, a uczeń Piotr Szbelski otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy też innym uczniom. Zajęli oni wysokie miejsca od 16 do 35. Wynik ten pokazuje ich ponad przeciętne umiejętności"

Dla gimnazjalistów była to znakomita okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności przed nadchodzącym egzaminem. Ilość zdobytych punktów plasuje naszych uczniów ponad średnią krajową.

Dla wszystkich naszych studentów z Kobyłki, Radzymina i Marek stwarzamy możliwości. Jak widać, wszyscy młodzi z pomocą nauczycieli naszej szkoły i zachęcie rodziców, potrafią je wykorzystać.

Gratulujemy raz jeszcze. Świetny Świąteczny prezent!

 Olimpijskie Laury dla naszych uczniów

Znamy już wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej. Wśród laureatów są uczniowie naszej szkoły: Katarzyna Kopka (kl. IV) i Gabriela Staszewska (kl. VI) zajęły piąte miejsce, Jakub Starzyński (kl. IV) 9 miejsce i Piotr Michał Kopka (kl. IV) 10 miejsce w Polsce.

Młodzież ze szkoły podstawowej w Kobyłce, Markach i Radzyminie miała okazję  sprawdzenia swojej wiedzy z mitologii. W konkursie ogółem brało udział 3005 osób. Bardzo wysokie miejsca zajęli też Mateusz Bodecki, Piotr Szabelski, Małgorzata Górska, Kamil Grabowski, Julia Mróz.

Gratulujemy zwycięzcom i ich rodzicom.

 Kliknij IMPREZY i głosuj!!!!

Bitwa na Alphabety

Angielski Alphabet z Radzymina kontra Angielski Alphabet z Marek!!! Na który z nich zagłosujecie? Który zespół dostanie najwięcej głosów?  Zagłosuj
i przekonaj się.

W Szkole Języków Obcych doceniamy i zauważamy talenty naszych uczniów. Dzięki językowi angielskiemu dzieci mogą je zaprezentować.

 Informacja dla uczniów wznawiających kursy po wakacjach
 

 • W Szkole Języków Obcych Pam Agency w Kobyłce ruszają zajęcia we wszystkich grupach wiekowych
Uczniowie rozpoczynają zajęcia w środę 3 września 2014. Ruszają nowe grupy angielskiego w Kobyłce.
 
 • Nowe grupy języka angielskiego  w Markach

Zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców na spotkanie 2 września na spotkania organizacyjne.
 

Zaczynają się zajęcia angielskiego w Szkole Języków Obcych Pam Agency w RadzyminieWHAT'S THIS


W tym tygodniu nasze dzieci ćwiczyły naukę zwierząt gospodarskich. Oprócz tradydyjnych sprawdzianów, nauki pisania ćwiczymy wymowę i intonację. Angielski dla dzieci klas 1 - 3 przynosi wspaniałe rezultaty. Zapraszamy do ćwiczeń.
 THE ALPHABET by Kasia, Marcin Piotrek

                                                            
W naszej Szkole Języków w Radzyminie dzieci z klasy 4 uczą się języka angielskiego. Już pierwszy tydzień nauki przyniósł owocne rezultaty. Kasia, uczennica klasy 4 i jej koledzy Marcin i Piotrek znają alfabet angielski śpiewająco, ciekawe słówka ilustrowane w piosence jak też nowy idiom.
Podziwiajmy także zdolności muzyczne dzieci.
Wszystkich rodziców którzy chcieliby usłyszeć swoje pociechy mówiące tak dobrze po angielsku zapraszamy do naszych szkół w Radzyminie, Kobyłce i Markach.

 Świetlisty Sukces Mateusza

Mateusz Bodecki, uczeń Szkoły Języków Pam Agency w Markach został laureatem V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik.

Konkurs, którego honorowy patronat objął J. M. Rektor Uniwersytetu  Jagiellońskiego, przeprowadzony był przez naszą Szkołę Języków 20 marca 2012 roku. W konkursie wzięło udział 27 000 dzieci  klas 1 - 6 szkoły podstawowej. "Nasza szkoła troszczy się nie tylko o rozwój językowy, stwarzamy też możliwości sprawdzenia ogólnej  wiedzy uczęszczającym do nas uczniom", mówi Agnieszka Zdanowska Kopka, dyrektor programowy w szkole.  Razem z rodzicami cieszymy się sukcesem Mateusza Bodeckiego.

 Zuchy z III klasy

Dobiegł końca rok szkolny (2012) w Szkole Języków Obcych Pam Agency. Nasi uczniowie odnoszą ogólnopolskie i międzynarodowe sukcesy zdobywając swoje pierwsze Cambridge Certificates.

24 marca uczniowie klas III, IV i V odebrali swoje pierwsze certyfikaty. Ceremonia odbyła się w Centrum Egzaminacyjnym Szkoły Języków Pam Agency w Markach, gdzie ten prestiżowy egzamin został przeprowadzony przez egzaminatorów British Council.

"Nasi uczniowie z Radzymina, Kobyłki i Marek zdobyli najwyższe i bardzo dobre noty", mówi dyrektor programowy Agnieszka Zdanowska - Kopka, "to wynik bardzo dobrego przygotowania i ciężkiej, trzyletniej pracy"

http://www.pamsc.pl/public/customers/48/upload/image/wyniki.jpg

 Zuchy z III klasy

W minionym roku szkolnym (2012) nasi uczniowie odnieśli wielki sukces. W ogólnopolskim konkursie języka angielskiego  ZUCH w kategorii klasa trzecia szkoła podstawowa mamy trzech laureatów. Piotr Michał Kopka, Barbara Zawisza, Gabriela Staszewska zostali laureatami konkursu pośród 1344 uczniów z całej Polski biorących w nim udział.
Pozostali uczniowie zajęli miejsca w pierwszej trzydziestce. Gratulujemy laureatom, uczniom biorącym udział i wszystkim rodzicom.

 Pam Agency Ośrodkiem Egzaminacyjnym Cambridge University ESOL!!!

W tym roku nasza Szkoła Języków Pam Agency została oficjalnie wpisana na listę ośrodków egzaminacyjnych Cambridge University.
Ten wielki  sukces w na 20 - lecie pracy nasego ośrodka potwierdza wysoki poziom kursów języka angielskiego i stanowi gwarancję jakości dla wszystkich uczęszczających na nasze zajęcia języka angielskiego.

Dzięki wpisowi nasi uczniowie zostaną objęci programem Addvantage, któremu patronuje British Council, z czego odniosą korzyści uczniowie, rodzice i nauczyciele języka angielskiego.

 Holidays at Pam's

Tu prezentujemy wspomnienie z naszego wakacyjnego kursu języka angielskiego. Powyżej, nagranie w wykonaniu naszych dzieci uczestniczących w kursie i ich nauczyciela. "Let's play today at Pam's". Tekst utworu nie traci na aktualności.


Czytaj więcej - język angielski kurs wakacyjny.

 Piotr Michał Kopka, uczeń 3 klasy gimnazjum po raz drugi został laureatem Mazowieckiego Kuratoryjnego konkursu języka angielskiego dla gimnazjum.

Serdecznie gratulujemy osiągnięcia w 2018 roku!!!


  INFORMACJE O OSIĄGNIĘCIACH UCZNIÓW w 2016 roku

Nasi uczniowie klas II gmnazjum mogą mogą pochwalić się nadzwyczajnymi wynikami w 2016 roku odbierając: First Cambridge Certificate i Cambridge English Entry Level Certificate z warszawskiego British Council. To wspaniała widomość dla rodziców i nauczycieli naszej szkoły.
Gratulujemy
 


Międzynarodowy konkurs FOX 2016 rozstrzygnięty!!!

Bardzo dobry wynik Piotra Michała Kopki oraz wyniki dobre dla Katarzyny Kopki i Kacpra Buczyńskiego!!! Nasi Olimpijczycy 2016

Hanna Wojda, Kalina Cetnar, Kacper Buczyński
zostali laureatami Ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego OLIMPUS 2016 w kategorii szkół podstawowych.

Gabriela Staszewska, Katarzyna Kopka, Jakub Owczarski, Piotr Michał Kopka
zostali laureatami Ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego OLIMPUS 2016 w kategorii szkół gimnazjalnych.


 Wyniki egzaminów 2015


Sprawdzian 6 klasisty -
średnia 98%

Egzamin gimnazjalny -
poziom podstawowy 98%
                                    -
poziom rozszerzony   95%

Matura podstawowa - 95%
Matura rozszerzona - 74%  

Olimpijskie laury z języka angielskiego zostały rozdane. Uczennica naszej szkoły, Katarzyna Kopka zajęła 1 miejsce w tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego OLIMPUS.

W gronie laureatów znaleźli się też: Piotr Michał Kopka, Kalina Cetnar, Bartek Cetnar. Warto nadmienić, że swoje umiejętności zaprezentowali na tle 4347 uczniów z całej Polski.
W kategorii gimnazjum, laureatami zostali: Gabriela Staszewska, Jan Maciejewski.
Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom gratulujemy wspaniałego osiągnięcia!

 Nasi uczniowie z Radzymina Katarzyna i Piotr zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego FOX!! Tym samym wygrali nagrody główne w konkursie przeprowadzonym pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej i pod patronatem merytorytorycznym Instytutu Filologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Nagrodą w konkursie jest obóz językowy i inne cenne nagrody. Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom tak wielkiego osiągnięcia.
 
Hanna Wojda, Kalina Cetnar, Kacper Buczyński, Mikołaj Buczyński  -  uczniowie naszej szkoły, zostałi laureatami ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego Olimpus 2016.
 
Uczniowie naszej szkoły językowej z Radzymina otrzymali wyniki bardzo dobre w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego FOX 2015.

Ten powszechnie ceniony w środowisku nauczycieli konkurs języka angielskiego wymagał od dzieci przeczytania lektury, znajomości zagadnień kultury i historii Wielkiej Brytanii oraz biegłego opanowania zagadnień wymaganych w podstawie programowej języka angielskiego dla szkół podstawowych. Impreza przeprowadzona została pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej i objęta Patronatem Merytorycznym przez Instytut Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. To znakomite osiągnięcie Katarzyny i Piotra!!!

 


Nasi uczniowie zajęli miejsca w konkursach:

 • 1 miejsce w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego Olimpus 2015
   
 • 1 miejsce w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego Olimpus 2014 (sesja zimowa)
   
 • 1 miejsce w Polsce naszego ucznia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Albus 2013
   
 • 3 miejsce w Polsce dla naszego ucznia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Multitest 2012
   
 • 3 miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego OLIMPUS
   
 • 9 miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Olimpus
   
 • 7 miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Multitest
 

 Zobacz, co możesz osiągnąć:
 
Wybitne osiągnięcia uczniów i nauczycieli.
Piotr Michał Kopka został laureatem Mazowiekiej Olimpiady Języka angielskiego w roku szkolnym 2018.
Już po raz drugi Piotr został laureatem tego konkursu kuratoryjnego. Przypomnijmy, że powtórzył on swój sukces po zostaniu laureatem w ubiegłym roku szkonym.Nasi uczniowie mogą pochwalić się wybitnymi osiągnięciami w nauce języka angielskiego. Uczniowie klas I gmnazjum zdawali egzaminy Cambridge w sesji letniej  w warszawskim British Council (czerwiec 2016). Już dziś są oni posiadaczami First Cambridge Certififate na poziomie B2 i Preliminary English Test (PET). Te znakomite osiągnięcia, w tak młodym wieku uczniów są też wspaniałą nagrodą na 25 lecie działalności naszej szkoły.Nasi uczeniowie Gabriela Staszaewska, Katarzyna Kopka, Jakub Owczarski, Piotr Michał Kopka zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego OLIMPUS 2016!!!