Szkoła Języków Obcych PAM Agency
tel.: 691-984-190 691-984-180
Angielski Radzymin, ul. Szkolna 8A
Angielski Marki, ul. 11 listopada 38A

Wróć do listy

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024 w Pam Agency

W Szkole Angielskiego Pam Agency w Markach i w Radzyminie dziś otwarcie nowego roku szkolnego. Uczniowie rozpoczynają naukę języka angielskiego dla dzieci, angielskiego dla młodzieży i angielskiego dla dorosłych. A oprócz tego niespodzianka! W tym roku szkolnym zaczynają się też korepetycje z matematyki, oraz kursy języka francuskiego i języka polskiego! To nowość dla uczniów Szkoły Językowej Pam Agency.

Ten pierwszy dzień szkoły

Pierwszy dzień szkoły. W tym roku nie w pierwszym, lecz w czwartym dniu września. Na ulicach dzieci odświętnie ubrane w stroje galowe: granatowe mundurki, białe koszule, stroje wyróżniające uczniów szkół podstawowych... Wokół promieniuje pozytywna energia. Uśmiechnięte twarze dzieci oznaczają, że dziś dzień szczególny - rozpoczęcie roku szkolnego. Przed nimi inspirujące lekcje, nowe programy edukacyjne, ich własne zmiany w roku szkolnym, lecz też niejeden trudny moment, który będą musieli przezwyciężyć, aby osiągnąć sukcesy szkolne.
 

Rozpoczęcie roku Pam Agency - angielski marki; angielski radzymin

Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Języków Pam Agency

W naszej Szkole Językowej w Markach, naszej Szkole Języków Obcych w Radzyminie i w Kobyłce także uroczystości - rozpoczyna się nowy rok szkolny nauki angielskiego. Emocje uczniów sięgają zenitu! Uczniowie tradycyjnie już przecinają wstęgę. Będzie to symboliczne wydarzenie, które pozwoli na otwarcie drzwi do klas i rozpoczęcie nauki języków. Tam czekają już wygodne miejsca do nauki języka angielskiego dla dzieci, oraz angielskiego dla młodzieży. Od tego momentu trwa rok szkolny: niektórzy uczniowie rozpoczynają naukę na kursach przygotowawczych do Matury angielskiego czy Egzaminu 8 klasisty z angielskiego. W tym kolejnym roku szkolnym mamy jednak coś nowego: w Szkole Języków Obcych Pam Agency nadchodzą zmiany w roku szkolnym 2023/2024!
 

przecięcię wstęgi - angielski marki; angielski radzymin

Nowości w roku szkolnym 2023/2024 w Szkole Języków Pam Agency

Jakie więc zmiany w zaczynającym się roku szkolnym? Wraz ze studiującymi język angielski, początek roku szkolnego mają też uczniowie języka francuskiego, uczniowie doskonalący wiedzę z matematyki i ci, którzy zapisali się na inspirujące zajęcia z języka polskiego. Wszystkie te kursy zaproponowaliśmy w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych uczniów i liczne zapytania płynące do naszej szkoły języków. W ten sposób przyczyniamy się do rozwoju szkolnictwa, a także zapewniamy wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży.

Nowe Kursy!
korepetycje z matematyki; kursy francuskiego; szkoła języków obcych marki

Początek roku szkolnego - zapisy wciąż otwarte!

Kolejny rok szkolny to pogłębiona nauka i cele stawiane sobie i uczniom. Dlatego zajęcia z francuskiego, matematyki i polskiego oraz języka angielskiego dla dzieci, angielskiego dla młodzieży i angielskiego dla dorosłych są już dostępne! Dla uczniów kontynuujących naukę w naszej szkole już trwa rok szkolny; mamy także wciąż miejsca na kursy angielskiego dla zgłaszających się nowych uczniów. Wciąż trwają zapisy na angielski Marki i angielski Radzymin.
 

Zapraszamy! Podejmij wyzwanie i zapisz się na kurs w naszej szkole językowej! Skontaktuj się z nami już dziś i uzyskaj zaproszenie na spotkanie poziomujące! Niech początek roku szkolnego będzie momentem rozpoczęcia nauki w naszej szkole - Szkole Języków Obcych Pam Agency!