Szkoła Języków Obcych PAM Agency
Angielski Marki, ul. 11 listopada 38A

Wróć do listy

Angielski Marki Pam Agency

Warto uczyć się języków obcych, a szczególnie w Pam Agency. Przedstawiamy naszą placówkę w Markach - oto czemu warto zapisać się lub dziecko na zajęcia w Pam Agency Marki.

Budynek szkoły

Szkoła języka angielskiego Pam Agency, położona nad rzeką Długą nieopodal historycznego Pałacu Briggsów, tętni od wielu lat życiem naukowym i intelektualnym. Łatwo tu trafić. Na ogrodzeniu, przed wjazdem znajduje się informacyjny baner. Fasadę budynku o klasycznych kształtach znaczy napis: Angielski Marki - Szkoła Języków Obcych Pam Agency założona 15 sierpnia 1991 roku. Napis jest widoczny także po zmroku, jako że teren jest jasno oświetlony dodatkowymi latarniami. Budynek, w którym mieści się szkoła jest dogodnie zlokalizowany przy ul. 11 listopada 38a w Markach. Dla wygody klientów znajduje się on w pewnej odległości od ulicy, za szerokim podwórkiem. Daje ono możliwość zaparkowania samochodu oczekującym na dzieci rodzicom, lub przyjeżdżającym tu na zajęcia uczniom z Marek, Ząbek, Zielonki i Warszawy.

Angielski dla dzieci Marki i zajęcia dla młodzieży

Wewnątrz szkoły języka angielskiego, stali nauczyciele Piotr i Agnieszka kierują napływających uczniów do grup. Kryje się za tym wiele czynności: rozmowy z uczniami, testy wstępne, często też rozmowy z rodzicami. Wszystko to, aby zapewnić uczniowi odpowiednie środowisko dla zdobycia wspólnie wytyczonych celów. W zależności od potrzeb może to być angielski egzaminacyjny (do egzaminu 8-klasisty, matury podstawowej bądź rozszerzonej), kursy konwersacyjne pomagające przećwiczyć użycie języka angielskiego w rozmowach, angielski ogólny, który pomoże poprawić oceny z angielskiego, i wiele innych.

Marki angielski egzaminacyjny

Dla patrzących szerzej na naukę języka angielskiego przygotowuje się i prowadzi kursy egzaminacyjne do certyfikatów Cambridge: Starters, Movers, Flyers, PET, FCE, CAE, Proficiency. W długiej i bogatej w doświadczenia historii szkoły egzaminy te były też przeprowadzane tu, na miejscu w budynku szkoły. Po raz pierwszy w 2012 roku i później, w kolejnych latach. Wymagało to spełnienia surowych warunków wymaganych przez British Council. Tym obowiązkom szkoła sprostała, a nasi uczniowie z powodzeniem zdali Egzaminy Cambridge.

Egzaminy w Pam Agency...   ...to zdane egzaminy!

Kursy językowe dla dorosłych Marki

Osobną dziedzinę aktywności stanowią zajęcia biznesowego angielskiego z dorosłymi. Odpowiadają one na żywotne interesy osób pracujących, które mogą czerpać ze starannie zaplanowanych lekcji oraz bogatego doświadczenia, które lektorzy językowi zdobyli w trakcie nauczania w Coca-Cola, Axel Springer, PKO S.A., Soraya, Lindner Polska i innych. Dzięki tym lekcjom języka angielskiego poprawisz swoją znajomość języka angielskiego w dziedzinach, które są dla Ciebie najistotniejsze.

Angielski przez zabawę Marki

Nauczyciele Pam Agency zawsze starali się tworzyć przyjazny i stymulujący naukę klimat kulturalny. Z tego powodu uczniowie i mieszkańcy Marek mogli wziąć udział w licznych wydarzeniach kulturalnych. Zaliczały się do nich angielskie gry, konkursy, koncerty, przedstawienia teatralne, wykłady czy półkolonie językowe. Wszystko to przygotowaliśmy z myślą o stymulowaniu życia towarzyskiego i otoczenia kulturalnego i z nadzieją, że imprezy te przysporzą wiele dobra uczęszczającym tu uczniom pozostawiając trwały ślad w ich pamięci.

Czy interesuje Cię nauka języka angielskiego w Markach? Pam Agency angielski Marki jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Dogodna lokalizacja, wyspecjalizowane kursy, dzięki którym poprawisz znajomość języka angielskiego, kursy egzaminacyjne, kursy konwersacyjne dla użycia języka angielskiego w rozmowie; angielski ogólny, biznesowy... Znajdziesz u nas wszystko, czego tylko Ci trzeba. Dlatego uczmy się języków obcych w Pam Agency!