Szkoła Języków Obcych PAM Agency
tel.: 691-984-190 691-984-180
Angielski Radzymin, ul. Szkolna 8A
Angielski Marki, ul. 11 listopada 38A

Wróć do listy

FCE: Egzamin Próbny w Markach

Po wielu latach nauki języka angielskiego każdy uczeń dochodzi do punktu, w którym chciałby podsumować wyniki wieloletniej nauki angielskiego, pragnąłby zdobyć potwierdzenie swojego poziomu językowego i dowiedzieć się, czy nakłady poczynione na edukację językową przyniosły zamierzony efekt. Doskonałym narzędziem, które dostarczy odpowiedzi na zadawane sobie pytania jest egzamin FCE FS - certyfikat B2 First Certificate in English.

Czym jest certyfikat językowy FCE?

Jest to test przygotowywany w Cambridge English for Speakers of Other Languages (ESOL). Jest on przeprowadzany we wszystkich krajach Europy i świata za pośrednictwem międzynarodowych przedstawicielstw tej organizacji z zachowaniem najwyższych standardów proceduralnych.

Certyfikat B2 jest przeprowadzany przez niezależnych egzaminatorów z poszanowaniem anonimowości. Sprawdzający nie wiedzą czyj test angielskiego sprawdzają. W ten sposób FCE wyznacza standardy w nauczaniu w szkołach jak i dostarcza informacji dla ucznia i nierzadko dla rodzica, który wspomaga latami naukę swoich pociech.

Jakie są korzyści z First Certificate in English?

Każdy uczeń, który podchodzi do testu otrzymuje Certyfikat FCE, a w nim ocenę z każdej części egzaminu czyli: egzamin pisemny (czytanie, pisanie, gramatyka) oraz egzamin ustny FCE (mówienie). Poziom zaawansowania języka angielskiego z poszczególnych zdolności wyrażony jest ostateczną oceną na Certyfikacie. Dzięki temu wyniki egzaminu FCE wyraźnie pokazują postępy w nauce języka angielskiego, jakich dokonuje uczeń. 

Wśród korzyści certyfikatu należy wymienić też to, że różne instytucje uznają certyfikat przy procesie rekrutacji (jest to m.in. dobry certyfikat na studia).

Próbny egzamin FCE w Szkole Języków Pam Agency w Markach

Nasza szkoła językowa od wielu lat przeprowadza testy próbne do niezwykle popularnego
międzynarodowego egzaminu B2 First.

W tym roku szkolnym do FCE przygotowuje się kolejny rocznik uczniów. Z tego powodu postanowiliśmy przeprowadzić w Markach kilka sesji egzaminów próbnych (egzaminów pisemnych oraz egzaminów ustnych FCE), do których zapraszamy serdecznie także wszystkich spoza szkoły języka angielskiego. 

Warto przystąpić do egzaminu próbnego FCE. Jego wynik to też wszechstronna informacja dotycząca kwalifikacji języka angielskiego przed zbliżającym się egzaminem maturalnym. Ten standardowy test utrzymany jest na poziomie zbliżonym do FCE. Dlatego wszyscy uczestnicy naszych egzaminów próbnych mogą przekonać się czy są dostatecznie przygotowani do tego sprawdzianu z języka angielskiego.

  • zdiagnozujemy bieżące postępy w nauce języka angielskiego na poziomie B1-C1

  • uczeń przekona się, jak wygląda egzamin ustny FCE oraz jego część pisemna

  • uczeń otrzyma ocenę jak na egzaminie z czytania, gramatyki, słuchania, pisania, mówienia

  • uczeń dostanie poradę gdzie, kiedy i w jakim terminie egzaminu FCE można przystąpić

  • wspólnie ułożymy plan nauki FCE i przekażemy przydatne informacje praktyczne

Zapisz się na kurs egzaminacyjny FCE i przygotuj się z nami!

Zapisy na FCE egzamin próbny oraz kursy przygotowujące do FCE już otwarte! Po przeprowadzonym egzaminie doradzimy, na czym się skupić i przedstawimy najlepiej pasujące kursy egzaminacyjne FCE. Prowadzimy kursy stacjonarne angielskiego, jak również kurs online angielskiego. Oferujemy kursy językowe dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia tak, aby jak najlepiej spełnić wymogi zdania egzaminu według norm Cambridge English Qualifications.

Nasi uczniowie przygotowują się na kursach i próbują swoich sił zdając w naszej szkole w Markach, lub zapisują się na sesję otwartą przeprowadzaną w British Council w Warszawie. Zapisz się już dziś i przygotuj się z nami!

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie: 691 984 190 lub przez formularz zamieszczony na stronie