Szkoła Języków Obcych PAM Agency
tel.: 691-984-190 691-984-180
Angielski Radzymin, ul. Szkolna 8A
Angielski Marki, ul. 11 listopada 38A

Wróć do listy

Angielski dla dzieci Marki - jak wybrać: Poradnik

Zastanawiałeś się kiedyś, czym kierować się, aby wybrać najlepszy angielski dla dzieci Marki? Albo która placówka zapewni inspirujące zajęcia dla dzieci, jak na przykład metodą lekcji języka angielskiego przez zabawę? Przeczytaj ten poradnik, aby odnaleźć najlepszą szkołę języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Markach.

I. Wybór szkoły - tzw. "search"

Po wpisaniu hasła "marki język angielski" i wejściu w najpopularniejszą przeglądarkę, przed waszymi oczami otwiera się lista szkół językowych ulokowanych w Markach. Odnajdziemy tam zajęcia językowe English Club, korepetycje angielski w English Power, lekcje grupowe Moose centrum języków obcych...

 

Zamiast tego proponujemy przyjrzeć się bliżej innej szkole języka angielskiego dla dzieci:
Szkole Języka Angielskiego Pam Agency 

 

Ale czemu akurat to, skoro jest tak szeroki wybór nauki języka angielskiego? Odpowiedź jest prosta: mamy ponad 32+ lat doświadczenia w branży nauki języka obcego. Branży, którą tak naprawdę rozkręciliśmy. Wystarczy spytać nauczycieli w innych szkołach w Markach - większość z nich jest wychowankami właśnie naszej szkoły.
 

Angielski dla dzieci Marki - pam Agency

 

II. Propozycja programowa - czemu wybrać kursy dla dzieci w Pam Agency

Każde dziecko jest inne. Tą zasadą kierujemy się ucząc dzieci angielskiego. W kursach angielskiego w Pam Agency nie narzucamy jakiejś konkretnej metody nauki języka angielskiego, do której muszą dostosować się dzieci. Zamiast tego, przyglądamy się uważnie naszym uczniom i po kilku zajęciach doświadczeni lektorzy angielskiego dopasowują materiały edukacyjne, program i metody nauki angielskiego do ich potrzeb. Może się nawet zdarzyć, że grupy dzieci w tym samym wieku mają różne podręczniki!


Wszystkie jednak programy oparte są na podstawie metod nauki angielskiego dla szkół podstawowych, określanych przez Ministerstwa. Chodzi o to, aby nauka języka obcego pokrywała się z sylabusem szkolnym, żeby dzieci nie miały problemów ze zdawaniem egzaminów poziomujących w szkołach podstawowych i finalnie dobrze zaliczyły Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego. Otwiera on przecież drzwi renomowanych szkół, do których ubiegają się uczniowie. Podstawą jest zatem, aby dzieci przyswajały wszystkie zagadnienia, ale we własnym czasie, kolejności i tempie uczenia angielskiego, stosownie do możliwości poznawczych. To właśnie gwarantujemy.
 

Korepetycje angielski - Agnieszka Korepetycje z angielskiego - Piotr


Materiały edukacyjne, angielskie gry i zabawy językowe są tylko środkiem do osiągnięcia tych celów. Absolwenci szkoły języków Pam Agency najczęściej trafiają do renomowanych liceów warszawskich (m.in. Liceum im. Władysława IV, im. Jana Zamoyskiego, Batorego, Staszica) i techników (np. najpopularniejsze Technikum Mechatroniczne przy ul. Wiśniowej). 
 

III. Jak wybrać zajęcia angielskiego dla dzieci i młodzieży w szkole Pam Agency?

Pierwotnie wybór zajęć językowych należy do rodzica i nauczyciela, ale ostatecznie to możliwości, potrzeby i chęci dziecka decydują o programie i tempie uczenia angielskiego. Wiele zależy od planów lekcji, organizacji życia rodzinnego. W praktyce nauka w szkole językowej w Markach dostosowana jest do planów lekcji szkół podstawowych i obowiązków zawodowych rodziców, którzy nierzadko przywożą dzieci na zajęcia. Na szczęście szkoła mieści się przy ul. 11 listopada 38a, nieopodal Szkoły Podstawowej nr 1 i to pozwala na płynne przejście na zajęcia angielskiego. Bez problemu trafiają tu też dzieci ze Szkół Podstawowych nr 2, 3 i dzieci dowożone przez rodziców z Warszawy na korepetycje z angielskiego w Pam Agency. 
 

Angielski dla dzieci Marki - dojazd

 

IV. Co dla rodzica? Czyli feedback w Szkole Języka Angielskiego Pam Agency

Rodzice monitorują postępy dzieci, otrzymują informacje od nauczycieli języka angielskiego i są z nimi w kontakcie. Ważnym elementem pozyskiwania wiedzy o postępach w nauce dzieci przez rodziców są jednak egzaminy zewnętrzne. Ponieważ pierwszym egzaminem państwowym jest dopiero Egzamin 8-klasisty przeprowadzany po ośmiu latach nauki, w szkole językowej Pam Agency zaleca się i przeprowadza zewnętrzne egzaminy typu Cambridge. Można przeprowadzić cztery takie egzaminy w ciągu trwania nauki w szkole podstawowej. Cieszą się one powodzeniem wśród uczniów i zapewniają informację dla rodziców. Jest to tym cenniejsze, że umożliwia podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących kierunku edukacji dzieci. Szkoła języków Pam Agency dzieli się wynikami swoich uczniów i podaje je do publicznej wiadomości. Wszelkie dane można znaleźć w aktualnościach strony internetowej szkoły: np. wyniki egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego 2023 w szkole Pam Agency.
 

Angielski Marki - wyniki egzaminu Angielski Marki - wyniki :)

V. Nauczyciele w szkole języka angielskiego dla dzieci

Jeśli mowa o transparentności, warto zwrócić uwagę na informację o stałych nauczycielach. Są oni doskonale przygotowani, pod względem wykształcenia i doświadczeni w prowadzeniu różnorodnych kursów i korepetycji z angielskiego. Widać zatem, że szkoła dba o transparentność i rzetelność. Dla rodzica są to doskonałe narzędzia pomagające podjąć właściwą i dobrą decyzję. 

Nie czekaj! Już dziś wybierz inspirujące zajęcia dla dzieci w Pam Agency!

W Pam Agency naszą pasją jest uczyć dzieci angielskiego. Jeśli więc chodzi o Marki język angielski, nasza szkoła jest najlepszym wyborem. Dlatego zapisz swoje dziecko na korepetycje z angielskiego u nas i obserwuj jak rozwija swe skrzydła w nauce języka obcego!