Szkoła Języków Obcych PAM Agency
tel.: 691-984-190 691-984-180
Angielski Radzymin, ul. Szkolna 8A
Angielski Marki, ul. 11 listopada 38A

Wróć do listy

Angielski na 6: zajęcia dla sześciolatków

Czy nauka angielskiego dla dzieci może być czymś więcej niż zajęcia w zerówce lub zajęcia w pierwszej klasie?

Czy metodą Helen Doron można nadal uczyć dzieci w wieku 6 lat? Jeśli uważasz, że tak, to może zapisać dziecko na angielski w Pam Agency?

Przedstawiamy zajęcia "Angielski na szóstkę". Są to zajęcia angielskiego dla 6-latków, które wyróżnia kilka aspektów:

Dwa razy w tygodniu po 45 minut

Efektywna nauka angielskiego dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym odbywa się dwa razy w tygodniu. Wynika to z tego, że przyswajanie języka angielskiego przez dzieci ma miejsce w okresie największego rozwoju intelektualnego, a dzieci chłoną nowe wiadomości jak gąbki. Dlatego lekcje angielskiego dla sześciolatków w Pam Agency odbywają się dwa razy w tygodniu, z kilkudniowym odstępem, duchem metody Spaced Repetition.

W sześcioosobowej grupie rówieśniczej

Nasze zajęcia angielskiego dla najmłodszych przyjmują formę grup sześcioosobowych. Dzięki temu uczniowie mają kontakt nie tylko z nauczycielem, ale również ze sobą nawzajem. Pozwala to na większą zabawę w nauce angielskiego, a także na większą wzajemną motywację. Innymi słowy: dzieci same się nakręcają, a tym sposobem łączymy angielski dla dzieci z zabawą; przyjemne i pożyteczne!

Dostosowane do zdolności poznawczych i intelektualnych dziecka

Żaden uczeń nie jest taki sam. Niektórzy sami stawiają pierwsze kroki, a inni potrzebują z tym pomocy. W Pam Agency do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie:

  1. Zaczynamy od diagnozy językowej dla 6-latków: badamy zdolności poznawcze i intelektualne dziecka, oraz predyspozycje do poszczególnych kompetencji językowych.

  2. Na podstawie tego tworzymy profil ucznia i zestawiamy z innymi, aby utworzyć grupę angielskiego dla sześciolatków. Wiemy, na czym trzeba będzie się skupić, jaką specyfikę nauki angielskiego dla dzieci wziąć pod uwagę.

  3. N zajęciach angielskiego dla 6-latków Dokładnie monitorujemy postępy i diagnozujemy obszary problemowe każdego dziecka, aby uzyskać porządny feedback.

Tym sposobem nauka angielskiego dla najmłodszych odbywa się w sposób zrównoważony - dostosowujemy metody pod ucznia, a nie ucznia pod metody.

Z doświadczonym nauczycielem

Pam Agency to przede wszystkim szkoła języka angielskiego dla dzieci. Nasi stali nauczyciele mają ponad 30-letnie doświadczenie w prowadzeniu lekcji angielskiego dla dzieci i początkujących. Dlatego też są specjalistami w zakresie edukacji dla najmłodszych i metod przyswajania języka obcego w tych grupach docelowych. Możecie więc być pewni, że świetnie potrafią uczyć dzieci w wieku 6 lat!

Łączące Total Physical Response z tradycyjnymi metodami

Przyswajanie języka angielskiego przez dzieci sześcioletnie opiera się w wielkim stopniu na metodach tradycyjnych, połączonych z zabawą i ruchem.

I tak na przykład, nasi podopieczni pierwsze słowa poznają tworząc własny angielski słowniczek obrazkowy. Słówka z wymową opanują poprzez różnego rodzaju gry językowe: łańcuchy słów, zabawę bzzt!, find and match, czy wyprawy po słówka. A to wszystko w otoczce piosenek dla dzieci, bajek po angielsku, oraz poprzez rymowanki i wierszyki z polskim tłumaczeniem.

Świat języka angielskiego dla dzieci lektorzy utrwalają poprzez tradycyjne metody, które dodatkowo pozwolą zacząć przystosowywać dzieci do specyfiki pracy w szkole: prowadzenie zeszytów, kartkówki czy wykłady. Wykorzystane zostaną także tradycyjne metody edukacji wczesnoszkolnej, takie jak kukiełka mówiąca po angielsku, czy zagadki obrazkowe.

Tym sposobem odwołujemy się do Horacjańskiego dulce et utile - łączymy przyjemne z pożytecznym.

Prowadzone w bliskim kontakcie z rodzicami

Nauka u nas opiera się na dialogu. Zajęcia angielskiego dla 6-latków prowadzone są w bliskiej współpracy z rodzicami. Informujemy o postępach dziecka, obszarach, które wymagają poprawy, i dostosowujemy wszystko tak, aby osiągnąć wizję rodzica, według indywidualnych ustaleń.

 

Serdecznie zapraszamy na zapisy! Koszt zajęć wynosi 570 zł za pierwszy trymestr: wrzesień-grudzień 2023. Zapisy przyjmujemy telefonicznie: +48691984190 i +48691984180; mailowo poprzez piotr@pamsc.pl, a także poprzez formularz na naszej stronie. Zapisz się już dziś, aby rozpocząć efektywną naukę angielskiego dla twojego dziecka.