Szkoła Języków Obcych,
PAM Agency
Radzymin, Marki, Kobyłka,
tel.: 691-984-190
Wróć do listy

ANGIELSKI DLA DZIECI KLASY 4 - 6


Prowadzimy zapisy na kursy języka angielskiego na nowy rok szkoly 2018 - 2019.

Proponujemy trzy rodzaje kursów:

  • Angielski - zajęcia rozwijające
     
Dzieci biorące udział w tym kursie są objęte specjalnym programem monitorowanym przez egzaminatorów British Council, którzy przeprowadzają je w naszej Szkole Języków Obcych.  
Kurs charakteryzuje wysoka jakość i znaczne wymagania stawiane naszym małym uczniom.

Osiągnięcia naszych uczniów uczęszczających na te zajęcia świadczą za siebie:

Egzamin 6-klasisty 2015: 


  • Średnia - 98% - najniższy wynik 95%
  • Średnia - 95% - Egzamin Cambridge English Flyers 2015
Egzaminy Cambridge przeprowadzone w naszej szkole języków zapewniają zdawalność na ocenę maksymalną i bardzo dobrą. Wciąż trwają zapisy do nowych grup.

 
  • Angielski - zajęcia wyrównawcze

Ten kurs ma na celu ocenę nabytych wiadomości i przygotawanie  uczniów do  regularnych zajęć rozwijających zdolności tak aby uczeń mógł zdać egzamin z angielskiego w 6 klasie.
 
 
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Multitest

Uczniowie klas 4 - 6 szkoły podstawowej wzięli udzaiał w ogólnopolskim konkursie MULTITEST. "To ważne wydarzenie w naszej szkole," mówi Agnieszka Zdanowska - Kopka "Stwarzamy w naszej szkole języka możliwości. Pokazujemy ścieżki którymi młodzież może podążyć i osiągnąć sukces. Teraz czekamy wspólnie na wyniki".
 
Zajęcia języka angielskiego trwają

Mamy już pierwsze dobre wyniki lekcji w grupach dzieci 4 - 6. Nasz kurs przygotowawczy do Cambridge University Exam przynosi efekty. Oto nagranie dzieci 10 letnich biorących udział w naszym kursie. Angielski dla dzieci w Kobyłce, przynosi rezultaty. Dzieci mają możliwość utrwalenia swojej wymowy, porównania akcentu, usłyszenia nowych, trudnych czasami słów.  Zapraszamy wszystkich do zapisania się na podobne zajęcia.
 
  • Indywidualna ścieżka nauczania - zajęcia indywidualne

Zajęcia dostosowane do indywidualnych uzdolnień, potrzeb i oczekiwań ucznia. Nauka języka angielskiego może być przyjemna i skuteczna.

Prowadzimy zapisy na kursy języka angielskiego na nowy rok szkoly 2017 - 2018.