Szkoła Języków Obcych,
PAM Agency
Radzymin, Marki, Kobyłka,
tel.: 691-984-190
Wróć do listy

ANGIELSKI DLA DZIECI KLASY 1 - 3

Szanowni Rodzice,

zapraszamy do naszej szkoły na nowe kursy - angielski dla dzieci - Radzymin, Marki, Kobyłka. Już prowadzimy zapisy na nowy semestr 2021 - 2022.

Podczas zajęć języka angielskiego dla dzieci stosujemy urozmaicane grami oraz konkursami ćwiczenia, które mają na celu:
 
  • Rozwinąć w ciągu roku 2021 - 2022 umiejętności czytania, pisania, mówienia oraz słuchania zgodnie z podstawą programową języka angielskiego dla klas 1 - 3.
  • Nauczyć dzieciaki poprawnego języka angielskiego. (Wiedza jest weryfikowana zewnętrznymi, pozaszkolnymi egzaminami). 

    Taki egzamin zdał w tym roku Antek. Na jego dyplomie znalazła się maksymalna liczba punktów, czyli tarcz. Antek i jego rdzice wie, że jego angielski jest na nawyższym poziomie, bo przecież taki sam egzamin zdawały dzieci w całej Unii Europejskiej.


Nasza szkoła języków obcych prowadzi zajęcia w grupie rówieśniczej. Są one urozmaicane grami, zabawami i stanowią wielką atrakcję dla dzieci. Stale monitorujemy poziom zajęć, przeprowadzając Cambridge Exam oraz konkursy ogólnopolskie. Sprawdzane poza Szkołą Języków Pam Agency arkusze odpowiedzi potwierdzają wysoki poziom kształcenia angielskiego w Kobyłce, angielskiego w Markach i angielskiego w Radzyminie w naszej szkole.

Angielski dla dzieci Kobyłka, angielski dla dzieci Marki, angielski dla dzieci Radzymin to szansa dla dzieci osiągnięcia znacznych korzyści. W ubiegłym roku szkolnym dzieci uczęszczające na nasze kursy miały wiele osiągnięć:

Wyniki egzaminu Cambridge Starter w roku szkolnym 2015: średnia - 98%


Kurs języka angielskiego dla dzieci, to zajęcia w grupie rówieśniczej, prowadzone dwa razy w tygodniu po 45 minut. Rok szkolny jest podzielony na trzy semestry: wrzesień-grudzień, styczeń-marzec, kwiecień-czerwiec. Opłata za pierwszy okres wynosi 560 zł. 

Zapisy pod numerem - 691 984 190 lub piotr@pamsc.pl. Zapraszamy.