Szkoła Języków Obcych,
PAM Agency
Radzymin, Marki, Kobyłka,
tel.: 691-984-190
Wróć do listy

Wyniki z matur 2021

 
Jeśli zastanawiacie się nad przygotowaniem do matury z języka ngielskiego, warto zapoznać się z osiągnięciami naszych uczniów, którzy zdawali go w 2021 roku. Każdy wybierający kurs maturalny pracował z przydzielonym mu nauczycielem. Ten dbał, żeby uczeń został wprowadzony w zagadnienia języka angielskiego, oraz formę egzaminu. Uczniowie wykonywali ćwiczenia i robili testy próbne, które potem były wnikliwie analizowane. Nauczyciel motywował i wspierał uczniów. Ta metoda przyniosła wspaniałe rezultaty.Wynik, to jest średnia ocen zdobytych przez naszych uczniów w przeliczeniu na procenty okazał się bardzo dobry. Uczniowie uzyskali odpowiednio: 97,25% z podstawy, aż 86, 36% z rozszerzenia z części pisemnej. W tym roku nie odbyły się egzaminy ustne. (Wynik za zeszły rok 2019, to 89% i 86% - średnia z egzaminu rozszerzonego). 

Oczywiście gratulujemy naszym uczniom. Wybór naszych nauczycieli dokonany przez nich we wrześniu okazał się trafny i wszyscy, dzięki tak dobrze zdanemu egzaminowi maturalnemu z angielskiego dostali się na swoje wymarzone studia.

Zapraszamy na zapisy. Można zapisać się dzwoniąc na 691 984 190.

Piotr Kopka