Szkoła Języków Obcych,
PAM Agency
Radzymin, Marki, Kobyłka,
tel.: 691-984-190
Wróć do listy

Wyniki Egz. 8-klasisty w 2020 r.

 

Wyniki egzaminów 8 - klasisty z języka angielskiego

Do udanych należy zaliczyć tegoroczną sesję egzaminów 8 - klasistów z języka angielskiego, do której przystąpili uczniowie naszej szkoły języków w Radzyminie, Markach, Kobyłce. Wyniki są naprawdę zadowalające. Średnia ocen uzyskanych przez pobierających naukę języka angielskiego u naszych nauczycieli, przeliczona na procenty to 89%.
Dla porównania, uczniowie szkół podstawowych w gminie Marki osiągnęli z tego egzaminu 68%, w gminie Radzymin 60%, w gminie Kobyłka 67%. W całym powiecie wołomińskim średnia uzyskana przez młodzież w tym egzaminie to 63%. W tym roku w Mieście Stołecznym Warszawa średnia wynosiła 74%.
Gratulujemy. Tak dużo punktów zdobytych z wiodocącego egzaminu pomoże w ubieganiu się o miejsce w najlepszych liceach warszawskich. Dziękujemy też nauczycielom za przygotowanie do tegorocznego egzaminu języka angielskiego 8 - klasisty. Egzamin zaliczony przez naszych uczniów na 89%, był jednocześnie testem jakości nauczania w naszej szkole języków obcych. I jak widać wypadł pomyślnie.  


Jeszcze raz gratulujemy