Szkoła Języków Obcych,
PAM Agency
Kobyłka, Radzymin, Marki
tel.: 691-984-190
Wróć do listy

WYNIKI EGZ. 8 - KLASISTY 2019

 

Wyniki egzaminów 8 - klasisty

Do udanych należy zaliczyć tegoroczną sesję egzaminów 8 - klasistów z języka angielskiego. Wyniki uczniów są zadowalające. Średnia ocen uzyskanych przez uczniów, przeliczona na procenty to 93%. Dla porównania, uczniowie szkół podstawowych w gminie Marki osiągnęli 68%, w gminie Radzymin 60%, w gminie Kobyłka 67%. W całym powiecie wołomińskim średnia uzyskana przez uczniów w tym egzaminie to 63%. W tym roku w Mieście Stołecznym Warszawa średnia wynosiła 77%. Gratulujemy naszym uczniom. Tak dużo punktów zdobytych z wiodocącego egzaminu pomoże w ubieganiu się o miejsce w najlepszych liceach warszawskich. Gratulujemy i dziękujemy nauczycielom za przygotowanie do tegorocznego egzaminu. A jest czego gratulować. Egzamin 8 klasisty, zaliczony przez naszych uczniów na 93%, jest jednocześnie testem jakości nauczania w naszej szkole języków obcych.   

Jeszcze raz gratulujemy