Szkoła Języków Obcych,
PAM Agency
Radzymin, Marki, Kobyłka,
tel.: 691-984-190
Wróć do listy

NOWE: Wyniki z matur w 2020 r.

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem kursu przygotowującego do egzaminu maturalnego z języka angielskiego w bieżącym roku szkolnym, warto zapoznać się z osiągnięciami uczniów, którzy byli przygotowywani do tego egzaminu w minionym roku szkolnym. W naszej szkole językowej kurs rozpoczął się we wrześniu ubiegłego roku, każdy z uczniów dostał się pod opiekę nauczyciela, który dbał aby jego uczeń był odpowiednio wprowadzony w zagadnienia języka angielskiego, dostał odpowiednie ćwiczenia, a następnie odbywało się testowanie wiedzy. Nauczyciel motywował też i zachęcał do pracy. Ta metoda, oraz wzajemna współpraca przyniosła znakomite rezultaty:


Wynik, to jest średnia ocen zdobytych przez naszych uczniów w przeliczeniu na procenty okazał się bardzo dobry. Uczniowie uzyskali odpowiednio: 89,5% z podstawy, aż 86% z rozszerzenia z części pisemnej. W tym roku nie odbyły się egzaminy ustne. (Wynik za zeszły rok 2019, to 93%). 

Oczywiście gratulujemy naszym uczniom. Wybór naszych nauczycieli dokonany przez nich we wrześniu okazał się trafny i wszyscy, dzięki tak dobrze zdanemu egzaminowi maturalnemu z angielskiego dostali się na swoje wymarzone studia.

Zapraszamy na zapisy. Można zapisać się dzwoniąc na 691 984 190.

Piotr Kopka