Szkoła Języków Obcych,
PAM Agency
Kobyłka, Radzymin, Marki
tel.: 691-984-190
Wróć do listy

Matury z Języka Angielskiego 2019

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem kursu przygotowującego do egzaminu maturalnego z języka angielskiego w bieżącym roku szkolnym, warto zapoznać się z osiągnięciami uczniów, którzy byli przygotowywani do tego egzaminu w poprzednim roku szkolnym. W naszej szkole językowej kurs rozpoczął się we wrześniu ubiegłego roku. Każdy z uczniów dostał się pod opiekę nauczyciela, który dbał aby jego uczeń był odpowiednio wprowadzony w zagadnienia języka angielskiego, dostał odpowiednie ćwiczenia, a następnie odbywało się testowanie wiedzy. Nauczyciel motywował też i zachęcał do pracy. Ta metoda, oraz współpraca przyniosła znakomite rezultaty:

Wynik, to jest średnia ocen zdobytych przez naszych uczniów w przeliczeniu na procenty okazał się bardzo dobry. Uczniowie uzyskali odpowiednio: 93% z podstawy, aż 98% z rozszerzenia z części pisemnej i 80.60% z egzaminu ustnego. 

Oczywiście gratulujemy naszym uczniom. Wybór naszych nauczycieli dokonany przez nich we wrześniu okazał się trafny i wszyscy, dzięki tak dobrze zdanemu egzaminowi maturalnemu z angielskiego dostali się na swoje wymarzone studia.